SUPER OKAZION

5 500 EUR

Shitet nga: ERI 29 Tet 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
BMW X5
VITI 2005
3.0 NAFT
KAMBIO AUTOMAT
LETRA T PREME
GOMA 80%
XHAMA TE ZI MBRAPA
MBYLLJE QENDRORE
SENDILJE LEKUR BEZH
XENO-BIXENO
SHUM E VEQANT NE LLOJIN E SAJ
GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE GJENERIKE
DHE SHUM E PASTER NGA ANA ESTETIKE
GATI PER QDO LLOJ PROVE
Leaflet
Në fillim