Shitet x5 viti 2011 full...

17 000 EUR

Shitet nga: x5 23 Tet 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
shitet x5 viti 2011full ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike shitet 17 mij euro & nderrim
per me teper kont.0693342870
Leaflet
Në fillim