Shitet X5 Super gjendje E bler ne Koncesionar

4 500 EUR

Shitet nga: Mikel 03 Tet 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shitet X5 2003
Motorr 3.0 Diesel
Viti 2003
Km 230000KM
Makina eshte blere ne konçesionar ne Mynih me vlere 18000 Euro ne 2011 me 103 000 Km .Eshte perdorur nga nje person I vetem per 9 vite dhe aktualisht ka 230000 Km origjinale.Ju lutem vetem kontakte Serioze Jo nderrime .
Cmimi 4500 euro tel 0675478981
Leaflet
Në fillim