Shitet BMW X5 2007 100% benzin gaz !

9 500 EUR

Shitet nga: Mikel 23 Tet 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shitet BMW X5 e sapo ardhur nga jashte super gjendje .motorr 3.0 se kap taksa lluksit .Makina eshte e targuar dhe sapo I jan prere dokumentat.Impjanti gazit me vlere 1200 euro dhe ben me 10 mij lek gaz 150 -160 KM !!! Makines sapo i jane bere te gjitha sherbimet vaj filtrat dhe I eshte ndrruar dhe vaji I kambjos me garanci .Tel whatsup 0675478981 vetem shitet Ju lutem jo ndrrime .
Leaflet
Në fillim