Okazion

9 300 EUR

Shitet nga: Auron Matmuja Dje 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
X5 E sapo targuar letra te prera per nje vit.Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike.Shum e bkr ne llojin e saj.Xhama te zinj te shenuar ne leje qarkullini,Sendile lekur te zeza me memorie,Sensor parkimi,Klima tronik,Kamer mbrapa,Kseno Bikseno,Larse fenersh,Disqe 18,Goma te reja.E gatshme per cfardo lloj prove.
Auron Matmuja
+355675006171
Leaflet
Në fillim