Bmw x5

4 500 EUR

Shitet nga: Viktor 30 Gush 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Makina eshte ne gje dje shum te mir motorrike dhe gjenerike e gatshme per cdo lloj prove..ka 1 vit qe i kan skaduar dokumentat per arsye mos pordorimi

Leaflet
Në fillim