BMW X5

11 500 EUR

Shitet nga: ALKET 11 Tet 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shes Bmw x5 35d xdrive
Motorr 3.0 pa takse luksi. Disponon liber sherbimi , Sherbime te bera ne kohe, gjendje e shkelqyer motorrike xhenerike dhe estetike. Xhama te zi orgjinal , lekure shume e paster. Sensor parkimi orgjinal para dhe mbrapa, pilot automaik , kamjo automatike tronic. Xenon Bi Xenon. Cd , Aux Bluetooth.
Cmimi i Diskutueshem 11500 Eur
Leaflet
Në fillim