bmw x5 okazion!!nderrohet

0 LEK

Shitet nga: aldi 07 Pri 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
bmw x5 viti 2008 super gjendje...goma te reja 100%..tapiceri bezhe,sedilje elektrike me memorje,xhama te zi..tregues kilometrazhi ne xham..start stop ndizet me celes ne xhep dhe hapje me shenj gishti..disqe 19..letra te gjitha te paguara..makina ka 177.000 km orgjinale!!.shitet ose nderrohet...
Leaflet
Në fillim