BMW X5 Benzin-Gaz

10 000 EUR

Shitet nga: Durres 16 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
📍BMW X5📍 3.0 (2993cc) BENZIN PA TAKSE LLUKSI + IMPIANT GAZI I SAPOMONTUAR ME 3 VITE GARANCI I SHENUAR NE LEJE TE QARKULLIMIT 161.000 KM ORIGJINALE, AUTOMAT 4X4 MAKINA DISPONON:TAVAN XHAMI PANORAMIK,DRITA XENON/BIXENON,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,START AND STOP,SENSORE PARA MBRAPA KAMER PARKIMI,SALLON LEKURE ,SEDILJE ELEKTRIKE ME MEMORJE ,KLIMA BIZONALE,KOMANDA NE TIMON,LIMITATOR SHPEJTESIE,RADIO-CD-BLUETOOTH-NAVIGATOR,AUX,DVD ME TV MBRAPA,
DRITA AUTOMATIKE KTHEHEN SIPAS TIMONIT,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE DHE MEMORJE, GOMA PIRELLI RUN FLAT 90% ETJ...SHERBIMET TE GJITHA TE SAPO KRYERA.MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO PROVE APO KONTROLL NGA ANA JUAJ. E SAPO TARGUAR PER HERE TE PARE ME LETRA DERI NE 6 MAJ TE 2021.
ÇMIMI: 10.000€ I DISKUTUSHEM
Cel/whts :0696330743
Leaflet
Në fillim