BMW X5 3.0 d

9 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Konan-Motors Dje 09:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
• BMW X5 3.0 d
• Viti 2007
• Km. 195.000
• Me Dogan Te Paguar
• Navigator i madh Multifunksional 3d Map •Kompjuter Bordi •Dritat Bi-Xenon •Clima Tronic •Kambio Automatike Tronic Sport Mode •Sensor Parkimi Para Mbrapa •Sensor Drite dhe Shiu •Sedilet Elektrike + Memorie •Pasqyrat me Palosje •Xhamat E Zinj Origjinal •Disqet 18

https://www.facebook.com/Konan-Motors-121380514612

Konan-Motors
0695542347


WhatsApp:
0695542347
Leaflet
Konan-Motors
Audi A6 3.0 TDI Quattro 21 000 EUR
Audi A4 2.0 TDI 6 999 EUR
--Shitur-- 7 790 EUR
E 280 CDI 4-Matic Avantgarde 7 300 EUR
Në fillim