BMV X5

9 300 EUR

12 500 EUR

Shitet nga: Sajmir Sot 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
BMV X5 Nafte viti 2007 motorr 3.0 shum ekonomike makina eshte shum e paster dhe ne gjendje shum te mire ska nevoj per asnje sherbim sendile lekure feneret bixeno pedana navi te madh kamer sensor parkimi etjjj.......
Sajmir
  Online
+355 67 500 6171
Leaflet
Në fillim