🔥OKAZION🔥 2011 BMW X5 Diesel 7 Vende

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Exclusive Cars Dje 22:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
🔥OKAZION 15.000€🔥 2011 BMW X5 LCI Diesel 7 Vendeshe.
.
Me dogane te paguar dhe targa + siguracion + taksa per nje vit. Ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo prove. Teper e fuqishme dhe e gatshme per cdo prove. E kompletuar me opsione. Me 7 vende. Specifikat vijojne si me poshte: - Motorri 2998 CC (pa takse luksi)
- 286 kuaj fuqi
- xDrive 4x4
- Ngjyra SpaceGray Metallic
- Interiori Lekure Nevada Lux
- Suspension me ajer vete balancues
- Timon i levizshem elektrik
- Timon lekure sportiv
- Kontroll individual i presionit te gomave
- Bagazh me mbyllje me buton automatike
- Sports Package
- Kamera te pasme
- Top View kamera (pamje nga siper 360 grade)
- Tavan panoramik me hapje elektrike i te dyja pjeseve
- Pasqyrat e brendshme dhe te jashtme me auto erresim
- Sedile komfort me memorje dhe full electric
- Sedilet me ngrohje
- Elementet e interiorit me dru origjinal arre
- Fenere me larje
- Sensore parkimi
- Klima automatike
- Navigator profesional
- Kontrolle nepermjet zerit
- BMW TeleServices
- Nderfaqe USB Audio
- Shadow line
- Drita adaptive (kthehen sipas timonit)
- Pilot automatik me vete frenim

Cel/Whatsapp/Viber: 0698356996

Instagram Exclusive Cars

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim