Shitet x5 full

0 EUR

Shitet nga: Landi 14 Maj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X4
Shitet x5 me dogan makina esht full panoram sedile me ngrofje me memorje me fryrje lekur bezh sensor parkimi bi kseno me goma te reja pjese xherike te reja cmimi 7500 ero dhe mund te ndrrohet
Leaflet
Në fillim