BMW X3

Shitet nga: nake 08 Tet 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
bmw x3 viti 2007 automat,tavan xhami full panoramik,,xhama te zinj origjinale,sedilje me ngrohje,komanda ne timon,full option ..shume e paster jashte dhe brenda si ne foto dhe ne super gjendje...
e ardhur nga kanadaja me dogan te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim