BMW X3 2014 Full Option

0 EUR

Shitet nga: Ravin Sot 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X3
Shitet BMW X3 Automat

- 220.000 km origjinale
- 2.0 Benzine ( 1997 cc) / Super ekonomike
- 245 Kuaj Fuqi
- xDrive 4x4
- Kambio 8G. Euro 5
- Start and Stop / Fiket ne semafor
- Kontroll presioni gomash
- Sensore parkimi 360 grade dhe sensor shiu
- Pilot Automatik
- 4 sisteme drejtimi (Sport + , Sport, Comfort, EcoDrive)
- Sendilje lekure me memorie dhe ngrohje
- Xhama te zinj origjinale
- Navigator
- Klima bizonale
- Tavan Panoramik
- Bagazh dhe freno me buton
- Cmimi 14000 i diskutueshem
- Goma Pirelli 90% Run Flat ( ecin edhe 100 km te tjera me gome te shpuar )
Gjendja shume e mire, xhenerike dhe motorike. Makine e shpejt dhe e sigurt ne rruge.Sherbimet te kryera ne kohe. E gatshme per cdo lloj prove. Sapotarguar kartat i mbarojn ne shtator 2021 Ju faleminderit
Leaflet
Në fillim