SHITET BMW X3

5 800 EUR

Shitet nga: Ledio Shaliu 08 Tet 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X3
Shitet BMW x3 3,0D(nafte)
Kambjo automatike
Lekure e zeze shume e paster
Navigator me hapje
Komanda ne timon
Sendilje me ngrohje
Xhama te zi me certifikat dhe 3 vite garanci
Goma te reja 95%
Letra per 1 vit te prera
Pilot automatik
Makina ka cdo sherbim te kryer ne kohen e vet , motorrike , xhenerike dhe vizuale
Eshte shume e paster dhe e perdorur pak .
Cmimi : 5900€ I DISKUTUESHEM MUNDESI NDERRIMI
KONTAKT: 0692767079 (WHATSAPP & TEL)
Ledio Shaliu
0692767079
Leaflet
Në fillim