OKAZION

6 300 EUR

Shitet nga: Nova 17 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X3
Mjeti me gjitha sherbimet tek servis BMW
Pilot automatik
Kambio automatik
3.0d xdrive 4x4
E ardhur nga italia
2018 shum pak e perdorur ne shqipri
Shiteti per arsye mos pordorimi
Dhe se nuk esht shitje urgjente
Faleminderit 😊
Leaflet
Në fillim