Oferte Super BMW

Shitet nga: Bmw 19 Maj 06:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 111 111 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X1
Shitet bmw seria 1 ne gjendje t shkelqyer
Motor 200 automat.makina eshte super e paster si brenda dhe jashte pa asnje gervishtje
Km origjinale.e sapo ardhur nga gjermania
Me dogane t paguar
Makina ka t gjitha extrat e mundshme.
Cmimi i diskutueshem.
makines sapo i jane bere vaj filtro dhe t gjitha dokumentat per 1 vit.nderim vetem me audi a4 viti 2003-2004 plus diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim