Bmw seria-7

8 000 EUR

Shitet nga: Kristian 07 Pri 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 7
Modeli
735
Shes Bmw seria-7 730
300-diesel
ose nderrohet me fuoristrade Toyota,Nissan Navara Mitsubishi etj makina ndodhet ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera e gatshme per cdo lloje prove. Me te gjitha letrat Veshje meshin tapiceri shume e mbajtu panoramike dhe full opsion me sensor parkimi dhe kamer parkimi. Disce 20 goma te reja Faleminderit
Leaflet
Në fillim