BMW 735i BENZIN GAZ -02

8 800 EUR

Shitet nga: Juxhin 23 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 7 / BMW
Modeli
735
Bmw 735i. Benzine-Gas LOVATO, i ri me dy vjet garanci, i certifikuar ne leje qarkullimi. Vaj, filtra te nderruar. Kamio automatik tronik, +/- ne timon, 6 marsha. Tapiceria ngjyre gri ne gjendje super. ABS. Airbeg 12. Navigator plus bagazhier me 6 cd. Kompjuter bordi. Klima. Fenere inteligjente. Sensore dritash dhe shiu. Sensore parkimi para-prapa. Sedilje me ngrohje dhe elektrike. Timoni elektrik dhe me ngrohje. 2 celsa, ndezja me buton Start/Stop. Makina jo duhan pirese. Disqe 20, me goma 80% te reja. Taksa deri ne nentor 2016. Makina e gatshme per cdo lloj prove.
Cmimi 8800 euro pak i diskutueshem ose nderrohet.
Leaflet
Në fillim