Bmw 730 LD Viti 2010 Full Options

Shitet nga: Bled Dje 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 7 / BMW
Modeli: 730
BMW 730LD. Viti 2010 . Km:220.000 (origjinale te certifikuara ). Makina eshte Lungo dhe ka vetem pak muaj qe ka ardhur nga Gjermania dhe e perdorur ne Shqiperi . Disqe M-Power 19’’ me goma Michelin .Makina eshte ne gjendje perfekte . Sherbimet jan te sapokryera te gjitha nuk ka nevoj per asgje. SuperFull Options : Lane assist,Ekran tek xhami , Trekendesh tek pasqyrat , Distronic Plus , Sediljet para dhe mbrapa ngrohje+ftofje, Keyless Go, Dyer me thithje, Bagazhi me buton, Efficient Dynamics , Bluetooth Audio,Tv etj etj... Cmimi 19.500€ i diskutueshem. Me ndrrim ka cmim tjeter. Tel:0697228122
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim