BMW 635 nafte

22 000 EUR

Shitet nga: Bmw 14 Maj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Кupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 6
Modeli
635
Me te gjitha sherbimet e bera.
Pranojm dhe nderrim me makine tjeter.
Leaflet
Në fillim