Shitet ose ndrohet.

15 000 EUR

Shitet nga: Vini 11 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Кupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 6
Modeli
635
Pranoim dhe ndrim.
Leaflet
Në fillim