Shitet dhe nderohet Bmw 550i

5 EUR

Shitet nga: Francesko 26 Dhj 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
550
Makina eshte ne gjendje perfekt pa dogan me targa amerikane
Francesko
0697582997
Leaflet
Në fillim