Shes BMW 535D Full Opsion

23 000 EUR

Shitet nga: anelo 16 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
535
Shitet BMW 535 Diesel XDrive. Mjeti eshte i paster ne te gjitha aspektet. .
Mjeti disponon:
- Kambio Automatike, M/Sport, F1 ne timon + -
- Start stop engine, pa patur fare nevojen e celsit per ndezjen dhe fikjen e mjetit.
- Tapiceri lekure kafe
- Sedilje me ngrohje
- Sensor parkimi
- Kamera parkimi
-Sensor dritash/ Sensor shiu.
Disqet dhe Goma pothuajse te reja. Shume te tjera mund ti shihni nga afer. Letrat te gjitha te prera per 1 vit. Cdo sherbim i bere ne kohen e duhur. Jo makine tregtari, e perdorur vetem per qejf e udhetime. Mund ta kontrolloni tek servisi juaj i besuar. Makina eshte akull. Te interesuarit te kontaktojn numrin e meposhtem per me shume.
+355 67 679 2703
Leaflet
Në fillim