Bmw 530d okazion

2 700 EUR

Shitet nga: Privat 13 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Bmw 530d ne gjendje shum te mir pune makina esht full option me sediljet me korent tv navigator sensor parkimi cdo gje fuksionale dhe me servis te bera ne koh.shitet per arsye ndrim kategorie mjeti
Leaflet
Në fillim