Shitet BMW E60 530i Benzine Gaz Automatike

6 500 EUR

Shitet nga: Berti 03 Dhj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Shitet BMW E60 530i
Motorr 2979 kubik (pa takse lluksi), 6 pistona ne vije te drejte.
Benzine + Gaz shenuar ne leje qarkullimi
Dokumenta + Siguracion deri ne Qershor 2021
Kambio automatike me 6 marrsha
Ngjyra gri - e paster
Sedilje lekure te zeza - te pastra
Sensor parkimi para dhe prapa.
Kamera parkimi + kamera regjistrues rruge
Disqe M5 18" te pastra.
Makina eshte komode, e shpejte dhe ekonomike
Cmimi 6500 euro i diskutueshëm
Mundesi nderrimi me: 535d, c32, e55, e500, e550 + leke nga ana ime
Cel: +355672111915
Leaflet
Në fillim