2011 BMW 530d GT

0 EUR

Shitet nga: Smart Sot 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
Shitet BMW 530d GT xdrive 4wd , viti i prodhimit Dhjetor 2010 , pa takse luksi , makina eshte ne gjendje te shkelqyer , sherbimet i jane kryer te gjitha ne kohe ,km : 189210 , sapo i eshte bere sherbim kapital : nderrim tamburosh dhe ferrota ATE , nderrim Alkoli Frenash ,POMPE UJI , GOMINA DIFERENCIALI , GOMINA RIDOTO ETJ , VAJI I KAMBIOS ,VAJI DIFERENCIALIT, VAJI RIDOTOS ETJ . Makina eshte ne gjendje perfekte . Disponon keto opsione : sallon lekure i bardhe , rimeso druri premium me reliev ,blind spot assist (trekendsha ne pasqyre ) , lane assist (te njofton automatikisht makina kur fillon te dalesh nga rruga ) , SOS assist , xhamat e pasem te erresuar me leje , klima ne 4 zona .etj mundesi nderrimi
Per me shume informacion kontaktoni :0674737509
Smart
  Online
0674737509
Leaflet
Në fillim