❌U SHIT❌

6 300 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 13 Dhj 21:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ARSENI
❌E SHITUR❌ 2 999 EUR
❌E SHITUR❌ 4 000 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 1 EUR
❌E SHITUR❌ 3 999 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
530
✅:BMW SERIE 5 3.0 DIESEL “FULL OPSION”
✅:CMIMI.6300 EURO i diskutushem
✅:VITI➡️2007
✅:KAMBIO➡️AUTMAT TIP TRONIC
✅:KM➡️ 180.000mij,mund ta verifikoni
✅:E sapo e ardhur me dogan te paguar.
✅:QYTETI KAVAJE.
✅:CEL:0672041404.
✅:Makina disponon:pa asnje gervishje super e paster, disqje alumin original me goma100%te rea,sensor parkimi para dhe mbrapa,drita xsenon bixsenon,perde original te fabrikes me ulje ngritje me buton,xhama te zi original,komand audio ne timon,navigator te madh,6 cd,”start e stop”2 celsa original me mbyllje qendrore,clima dixhitale,pasqyra antiverbuese,sensor shiu,10airbag,esp,abs,tapiceri lekur ngjyr kafe shum e mirbajtur pa asnje gervishje,sendile me ngrohje+komand elektrike para mbrapa e shum opsiona tjera.
✅:MUND TE NA VIZITONI DHE NE FAQEN TON AUTO.ARSENI ISTAGRAM.

KLIKO

AUTO ARSENI
0672041404
Leaflet
AUTO ARSENI
❌E SHITUR❌ 5 500 EUR
❌E SHITUR❌ 5 500 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌U SHIT❌ 13 500 EUR
Në fillim