Bmw Seria 528 Benzine-Gaz Automat -09

9 500 EUR

11 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Erjon Auto Sot 09:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Erjon Auto
Bmw 530XD Nafte Automat -08 Mundsi ndrrimi 5 900 EUR
Mercedes Benz E200 Cdi Avantgarde Automat -09 7 500 EUR
Range Rover Vogue 4.2 Benzine-Gaz Full 9 700 EUR
Mercedes Benz Ml350 Bluetec -11 13 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
528
BMW 528 XI Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sendilje me ngrohje , drita kseno bikseno, stopa me led , disqe alumini , baxha xhami , ndezje me START-STOP , klima tronik , komando ne timon , sensor dritash , sensor shiu , makina e sapo ardhur nga kanadaja , me targa te sapo prera , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi-9.500 Euro I Diskutueshem Cel-0682036363 Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto
Erjon Auto
Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kombinat,Tirane Tregoje në hartë
0682036363
https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/
Erjon Auto
0682036363
Leaflet
Erjon Auto
Audi A7 3.0 Benzine -13 19 500 EUR
Audi A4 2.0 Benzine Automat -08 Mundsi ndrrimi 8 900 EUR
Bmw 530XD Nafte Automat -08 Mundsi ndrrimi 5 900 EUR
Mercedes Benz CLS 350 Cdi Look AMG Mundsi ndrrimi 21 900 EUR
Në fillim