OKAZION Shitet BMW 528i Benzin Gaz !

14 000 EUR

Shitet nga: Denis 01 Qer 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
528
Shitet Bmw 528i 100%Benzin Gaz
Motorr 3.0 ,Kambjo automat tiptronick me 8 Marshe.Makina eshte ne supergjendje me vetem 135mij Km.Makina eshte me targa dhe i eshte montuar Impjantji me vler 1200 euro.Punon 100%me gaz dhe ben me 10 mij lek 150-170 Km .Makina ka nje mori Opsionesh.Makines sapo i jan bere te gjitha serviset dhe komplet dokumentat.Ju lutem vetem kontakte serioze.Kontaktoni inbox ose whatsup 0675478981
Leaflet
Në fillim