Bmw 525 packet M 2011

16 000 EUR

Shitet nga: Elton 26 Shk 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
Shes bmw seria 525 mororr 2L nafte paket M dhe look M nga fabrika e sapoardhur nga gjermania letrat te paguara per nje vit makina ka tavan panoramik eshte full te gjitha sherbimet e bera me liber shenimesh sapo jan nderruar vaj filtra cmimi i fundit 16000 euro nuk ka cmim tjeter telefonata per cmim tjeter stop ju lutem!!! Mundesi nderrimi me apartament plus ballancen e cmimit
Leaflet
Në fillim