shes bmw 525 nafte

1 500 EUR

Shitet nga: jozef 23 Mar 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Seri 5 / BMW
Modeli
525
shes bm525 karavan manuale me te gjitha letrat deri ne tetor 2016 te gjitha sherbimet te bame si gjenerike ashtu dhe mekanike
Leaflet
Në fillim