BMW 525 diezel viti 2005 kamio automat 5200 eur

5 200 EUR

6 200 EUR

Shitet nga: Erdit Dje 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
BMW seria 5 viti 2005 nafte kamio automatike.Makina esht ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove.Navigator,kompjuter bordi,tapiceria lekure,goma te reja,vaj filtra te sapo nderruara.Letra te prera per 1 vit.Cmimi 5200 euro i diskutueshem
Në fillim