BMW 525 dizel

7 000 EUR

Shitet nga: Bmw 03 Pri 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
525
Makina eshte ne gjendje shume te mire gati per cdo lloj prove , e ardhur nga gjermania 1vit me pare , sherbimet e kryera ne kohe, letrat e paguara deri ne shtator 2018 dhe siguracion full kasko.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione