BMW SERIA 5 BENZIN GAS

5 500 EUR

Shitet nga: Bmw Dje 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
523
Shitet BMW 523i me impjant gazi STAG montuar te eltoni fush kruje teper ekonomike me bombul 80 litroshe makina ka erdhur nga zvicra shum pak e perdorur ne shqiperi 297 mije kilometra origjinale ne gjendje shum te mire motorike xhenerike dhe vizuale salloni shum i paster xhama te zinj te shenuar ne leje makina ka motor ka tip i ri BMW X5 n52 makina eshte ne super gjendje vaj + filtra castrol te nderruara sherbime te kryera ne kohe shitet 5500 euro i diskutueshem vetem nga afer makinen mund ta kontrolloni ku te doni
Leaflet
Në fillim