Okazion BMW 520d

5 999 EUR

6 999 EUR

Shitet nga: Sulo 30 Nën 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
Shitet .. BMW Seria 5. 2.0 Nafte Viti 31.11.2006
. Makina Disponon 209231 Km Me Liber Servisi Gjerman Gjith Serviset e Bera ke BMW Gjermani . Me Garanci Per Km. Mjeti Eshte Versjoni Fulll Ospjon Si ... Euro 4 Filter Partikular DPF Me Vlera 100% e Paster 0 Ndotje . Super te Paster . Navigator,Multifunksional Me Cd Perkatese Per Gjith Europen . Timon Multifunksional . Klima Tronik Bi Zonale . Sensor Parkingu Para dhe Mbrapa Origjinal . Sedilje me Ngrohje + Levizje Me Korent . Fener Ksenon Bi Ksenon DYNAMIC Light Kthehen Sipas Timonit + Larje Feneresh . Stopat Mbrapa Led . Ndezje Start Stop Engine . Sos 🆘 Sistem . Disqe Origjinale me Goma 90% Dhe Shum Opsjone Tjera. Mjeti eshte Ne Gjendje Super Perfekte pa Asnje Difekt Mekanik Apo Estetik ska Ndryshim Me Nje te Re . E Sjell Nga Vete Une Nga Gjermania Para 4 Muajve . Shitet Per 6999E. ☎️ 0692153551 Kontakt Vetem Te Interesuarit jo Kureshtaret .

Tag #rentalcar #carrental #rentalmobil #sewamobil #rentacar #car #rental #rentcar #travel #carhire #carrentals #rent #sewamobiljakarta #weddingcar #rentalmobilindonesia #luxurycars #rentalmobilmurah #rentalmobilmewah #rentalmobilbogor #weddingcarjakarta #rentalmobilbekasi #rentalmobiljakarta #vipcar #weddingcarbogor #sewamobilmewah #weddingcardepok #weddingcarbekasi #weddingcartangerang #rentalmobildepok #bhfyp
audi mercedes bmw ka ford opel renault jeep peugeot sportage gjip kia honda citroen 2 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda iv volvo pjese jeep A4 saab lancia chevrolet daewoo gjyp chrysler corsa dodge 80 90 alfa golf passat i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 pastsat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford bosh pumpe sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw pjese 325 fiat uno fiat tipo fford mondeo opel gsi opel sfi honda
Leaflet
Në fillim