Bmw 520i F10 Biturbo LCI, viti 2014, Look M.

0 LEK

Shitet nga: Bmw Dje 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
Bmw 520i F10 2.0 Bi Turbo beznine LCI, viti 2014 Look M. Makina eshte ngjyre e bardhe kristaline me 3 nuanca, Motorr 2.0i Biturbo me 4 pistona shume e shpejte dhe shume ekonomike per kategorine e makines, Fenere me larje Bmw Full Adaptive LED Lci te cilet ulen, ngrihen, kthehen majtas djathtas sipas terrenit gjithashtu dritat e gjata hapen automatikisht sipas rruges, drita per mjegull LED, stopa te pasem full led, sensore shiu, sensore dritash, sensore te presionit te gomave, sensore parkimi para dhe mbrapa, kamera parkimi, disqe 20 Alpina M te ngushte para 245/35/20 dhe te gjere mbrapa 275/30/20, goma te saponderruara Dunlop, pasqyra elektrike me palosje dhe sinjale LED, kompjuter bordi, kambio automatike 9g ( 8+R), pilot automatik, limitator shpejtesie, sistem drejtimi efficient dynamics ( Rigjenerimi i Energjise se Frenave)me 3 lloje guide ( eco pro,comfort dhe sport), start/ stop ( fiket ne semafor), keyless go ( ndizet pa celes), Auto Hold, klima me 2 zona, tapiceri lekure ngjyre Bezhe me qepje, sedile elektrike, perde origjinale BMW elektrike, Tavan Xhami, sistem i brendshem ndricimi Inteligjent me 2 lloje ngjyrash, bagazhi hapet me buton, full airbags, sistem audio me subwofer te integruar nga fabrika poshte sediljeve, komanda ne timon, komanda vocale, Navigator Android me Touchscreen, Harta te 2019, Gps, Video Player, Wireless, Screen Mirroring, Karte Memorie 32gb, Usb, cd, mp3, aux, bluetooth, vivavove, telefon bordi, LED tek dorezat e dyerve, sistem marmitash artizanale me Kazane Inoksi me Zhurem me vlere 1100€ , Xhama te zinj para dhe mbrapa te homologuar dhe certifikuar sipas Dpshtrr, Vaj dhe Filtra te saponderruar. Makina disponon 2 celesa origjinal, eshte Euro 6 me 0 taksa. Ka 209.000 km origjinale lehtesisht te verifikueshte tek koncesionari i BMW por edhe ne kompjuter te Bordit, kontrollet periodike i jane bere cdo 7000km te verifikueshme ne koncesionar, garancia e fabrikes i ka mbaruar me dt. 31/08/2018. Ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe estetike. Per te gjithe te interesuarit, makina mund te behet 100% me gaz.

Tel: 0672088868,
0689000009
Leaflet
Në fillim