Bmw330xd

2 600 EUR

Shitet nga: Arian 24 Mar 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 11 690 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 3 / BMW
Modeli
330
Shitet bmw 330 xd (4×4)me 5 marshe pilot automat sensor parkimi kasetafon origjinal bmw me bagazhier me 6 disqe tapiceri bezh lekur disqe 17 goma 70% ngjyre gri miumbyllje qendrore me pult turinin para e ka luk te 2004 parakolp llaska fener kofka.letrat i ka te prera deri ne tetor 2016.ne gjendje shum te mir mekanike dhe xhenerike.2600 euro i diskutushem.
Leaflet
Në fillim