-Bmw E90 330i////-Benzin&Gaz!!!!

Shitet nga: -.... Dje 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 330
-Bmw E90 330i/256HP Benzin&Gaz,,,,-Makina Posedon Opsione Si;-Kambio Manuale(6+R),Sallon Lekure E Zeze Shum E Paster,Sedilje Me Ngrohje,Pasqyra/Xhama Elektrike, Start&Stop,2 Celsa Origjinal/Liber Sherbimesh,Cd-Player/Usb/Bluetooth/Aux,Drita Bi-Xenon,Fener Light Intelligent,Xhama Te Zinj Origjinal,Timoni/Leva Marshit/Bisht//Filter KN/Zhurma-M Power,Impjanti Gazit I SapoVendosur Stag(60Litra),Goma Te Reja,Disqe R19 Oz Racing Ultra Leggera,/Siguracion(Shtator 2020),,,-Makina Eshte E Sjell Vet Nga Austria( Pronari I Dyt Aktual),,,,-Makina Eshte Ne Gjendje Super Xhenerike,Mekanike Ashtu Dhe Vizuale(Makin Merakliu),,,,-Cmimi I Diskutueshem/Jo Ndrrime!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim