Bmw 330d cabrio

Shitet nga: Rezart 18 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 330
Shitet bmw 330d ne gjendje te perkryer...makina ka ardhur nga zvicra..esht full ne llojin e vet...e gatshme per cdo prove dhe mundesi ndrimi...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim