BMW 328i 2016 Full Option

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AG motors Sot 22:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

23 400 EUR   26 000 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 328
BMW 328i me një motorr turbocharged 2.0-liter 240hp dhe 258lb është perfekte për rrugë të gjata por pse jo dhe për trafik.Me sistemin auto start/stop konsumi i karburantit është shumë i ulët që e bën më perfekte ktë makinë.

Për listën e opsioneve shikoni më poshtë:

-Funksioni Auto star/stop
-Rigjenerimi i Energjisë së Frenave
-Kontrolli i presionit të gomave
-Kamera e mbrapme
-kontrolli i klimës me 4 zona
-ECO PRO
-Drritat e ambientit
-High-beam assistant
-Paralajmërim për ndërrimin e korsi
-DRIVING ASSISTANT
-SURROUND VIEW
-BMW TeleServices
-Lidhje MP3 Bluetooth
-BMW APPS
-Informacioni trafikut
-VIN i dukshëm nga jashtë
-SPEED LIMIT INFO
-Mbrojtja e jashtme
-Ngrohje e timonit
-Timon sportiv
-Sistemi i alarmit
-Comfort access
-Perdet e mbrapme
-Sendile të klimatizuara
-Sendile me komfort me memorie
-Sendile me ngroje para
-Park Distance Control (PDC)
-Head-up display
-Sistem navigacioni,Profesional
-BMW Online
-BMW US Radio
-Language version, English

Contact:+355 68 20 20 334
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim