BMW 325 -02 shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Shitet nga: sulejman 24 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
325
Shitet ose nderrohet me makine po te ketij viti me portobagazh. Bmw 2002 325i ne qendje super te mire motorike dhe xherenrike, me te gjitha opsionet .
sulejman
0684826828
Leaflet
Në fillim