BMW 325 -02 shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Shitet nga: sulejman 24 Mar 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Seri 3 / BMW
Modeli
325
Shitet ose nderrohet me makine po te ketij viti me portobagazh. Bmw 2002 325i ne qendje super te mire motorike dhe xherenrike, me te gjitha opsionet .
sulejman
0684826828
Leaflet
Në fillim