bmw e30

Shitet nga: ervin 26 Korr 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
324
ndërrohet bmw 324 d viti 87 me dokumenta te mbyllura ne gjendje perfekte si motorike xhenerike dhe siperfaqesore .nderohet me makine siper vitit 2000 theksoj vetem nderim jo shitje ai qe e njeh kte makin e duhet ta dij se per cfar perdoret
Leaflet
Në fillim