BMW 324 e30 -85

450 EUR

500 EUR

Shitet nga: vani 30 Tet 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
324
makina eshte ne gjendje shum te mir pune pomp nafte injator rip vaj frena te sapo ndruar makina ka motor te thjesht pa turbo dhe nuk harxhon e gatshme per cdo lloj prove cmimi 450 euro per me shum info cel 0696163656 flm.
Leaflet
Në fillim