BMW 324 benzin -05

5 300 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: Altin 17 Dhj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
324
Me dogane te pagur dhe e sapo ardhur nga Zvicra.
Leaflet
Në fillim