BMW 324d

1 000 EUR

Shitet nga: Ledi 19 Maj 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
324
Bmw 324d ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike
Leaflet
Në fillim