SHITUR !!! BMW Seria - Full !!! 125.000 km

7 999 EUR

Shitet nga: is_automotive 26 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
Bmw seria 3 , 2.0 benzine , e pershtatshme per impiant gazi. Ka vetem 125.000 km . Automat , tapiceri lekure , sedilje elektrike dhe me ngrohje , pasqyra elektrike , cruise control , baxha , etj... sapo ardhur , me dogane. Makina eshte ne super gjendje si jashte dhe brenda. 0695833355 #instagram is_automotive .
is_automotive
0695833355
Leaflet
Në fillim