BMW 323i Kupe

3 200 EUR

Shitet nga: Bmw 01 Tet 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
Bmw 323 i viti 2000.Makina sa ka ardhur nga gjermania esht shum e mbajtur si brenda dhe jashte,po ashtu dhe nga ana gjenerike dhe motorike esht perfekt.goma te reja.xhama elektrik komando ne timon sensor shiu,dvd aux bluetooth,feneret ne lupa.kamio automat,makina esht shum e mire ne te gjitha aspektet.
Eshte me cregjistrim gati per dogane.per me shume info tel:0694045375.cmimi i diskutushem.
Leaflet
Në fillim